Fotbalové dresy brankářské  jsou speciální dresy na fotbal pro brankáře. V článku se dozvíte více o fotbalových dresech pro brankáře a uvedeme vám také tipy na kvalitní brankáské fotbalové dresy.

Fotbalové dresy brankářské odlišují

Fotbalové dresy brankářské mají svá specifika. Tak například brankářský dres musí zcela jinou barvu, než dresy spoluhračů. Fotbalové dresy brankářské mohou mít různé barvy, ale například Petr Čech, což je brankář fotbalové reprezentace a brankář anglického fotbalového týmu FC Chelsea nosí rád kontrasní dresy ( to znamená například oranžový dresy, žlutý dres atd.), podle Petra Čecha je kontrasní dres nejlepší , protože se ho útočník někdy zalekne. Fotbalové dresy brankářské mají většinou číslo jedna, ale můžete samozřejmě zvolit i jiné číslo.

Fotbalové dresy brankářské chrání

Fotbalové dresy brankářské poskytují fotbalovému brankáři také ochrání. Fotbalové dresy brankářské mají vždy na loktech speciální vycpávky, které nás chrání proti odřeninám a spáleninám loktů a celkově předloktí. Tyto výcpavky jsou důležité hlavně na špatných hřištích napříkla na škvárových hřištích jsou zcela nezbytné, jinak budete hodně podření. Někdy mají fotbalové dresy brankářské i vycpávky na ramenou, které chrání naše ramena, zejména při střemhlavých skocích atd. Každá ochrana je pro brankáře dobrá.

Fotbalové dresy brankářské chrání – dlouhý či krátký rukáv

Fotbalové dresy brankářské se v dnešní době vyrábějí jak s klasickým dlouhým rukávem, tak i s krátkým rukávem pro teplejší počasí. Ale pro brankáře je jsou podle mě vždy lepší fotbalové dresy brankářské s dlouhým rukávem, tyto dresy mají chrániče na loktech a tak je brankářovo tělo více chráněno, což je potřeba.

Tip na fotbalové dresy brankářské

Fotbalové dresy brankářské a náš tip.

Brankářský Dres Nike Park (dlouhý rukáv)

Brankářský Dres Nike Park (dlouhý rukáv)

Brankářský Dres Nike Park (dlouhý rukáv)

-100% polyester
Cena: 1 700 Kč
Můžete koupit: ZDE!

Další brankářské dresy najdeš také tady! .Komletní vybavení pro brankáře pak ZDE!